بازاریان واصنافی که پروتکل بهداشتی را رعایت نمی کنند طبق قانون با آنها برخورد خواهد شد

بازاریان واصنافی که پروتکل بهداشتی را رعایت نمی کنند طبق قانون با آنها برخورد خواهد شد

سرپرست فرمانداری هویزه گفت : بازاریان واصنافی که پروتکل بهداشتی را رعایت نمی کنند یکی از مراکز شیوع بیشتر ویروس کرونا در شهرستان هستند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان هویزه :
دکتر حبیب عفری مفرد سرپرست فرمانداری شهرستان هویزه در جلسه ستاد مقابله با کرونا ویروس شهرستان هویزه که در محل سالن جلسات آن فرمانداری برگزار شد گفت: بعضی از بازاریان و اصناف عزیزی که پروتکل بهداشتی را رعایت نمی کنند مرکز شیوع این ویروس منحوس در شهرستان شده اند وشاید خود هم از این امر خبر ندارند که انتظار داریم کلیه عزیزان فعال در بازار توصیه های بهداشتی و دستورات ستاد مقابله با کرونا ویروس شهرستان را به خوبی رعایت بکنند.

وی افزود: اداره صنعت ،معدن، تجارت شهرستان با همکاری شبکه بهداشت و درمان وپشتبانی اماکن نظارت بیشتری بر بازار خواهند داشت و با اصنافی که توصیه های ابلاغ شده را رعایت نمی کنند طبق قانون برخورد خواهد شد.

عفری مفرد ائمه جمعه ، سادات منطقه، سران عشایر و شیوخ باید مردم را به رعایت اصول بهداشتی و خودداری از برگزاری تجمعات از قبیل؛ مراسمات عروسی و فاتحه خوانی تشویق کنند تا شاهد کاهش ابتلا شهروندان به این ویروس مهلک باشیم، چراکه با همکاری مردم کنترل آن میسر می‌شود.

۶