بیانیه فرماندار شهرستان هویزه خطاب به مردم ولایتمدار شهرستان هویزه درباره ویروس کرونا

بسمه تعالی

مردم شریف و ولایتمدار شهرستان هویزه

سلام علیکم

بعد از ورود ویروس منحوس کرونا به کشور عزیزمان و ابتلای تعدادی از هموطنان خوبمان به بیماری کووید_۱۹ به جهت پیشگیری از ورود و انتشار این ویروس در شهرستان هویزه، اقدام به تشکیل قرارگاه کنترل و مبارزه با این ویروس در شهرستان شد و با تشکیل جلسات متعدد، راههای پیشگیری از ابتلاء و انتشار به طُرُق علمی متناسب با فرهنگ عمومی منطقه بررسی و اقدامات شایسته ای انجام گرفت.

همانطور که پیش بینی می شد ویروس وارد منطقه شد و تعدادی از برادران و خواهران ما را درگیر کرد که برای این عزیزان شفای عاجل آرزو داریم اما به یقین برای جلوگیری از ابتلای تعداد بیشتری از همشهریانمان چاره ای نیست جز رعایت بهداشت فردی و جمعی و عدم برگزاری مراسم تجمعی همچون عروسی و فاتحه خوانی و عدم حضور در محلهای پرتعداد همچون بازار و قبرستانها.

لذا اینجانب ضمن دعا به درگاه باری تعالی برای کنترل و از بین رفتن ویروس کرونا و آرزوی تندرستی برای عموم، از کلیه مردم شریف هویزه خواهشمندم تا اطلاع ثانوی از حضور در مقبره ها و قبرستانها بویژه مقبره ابراهیم خلیل هویزه خودداری نمایند.

همچنین به استحضار میرساند برابر مصوبه شورای تامین و نیز قرارگاه کنترل و مبارزه با کرونا شهرستان هویزه، این آرامستان با حضور نیروهای پرتلاش نیروی انتظامی بسته بوده و ورود به آن ممنوع می باشد.

با آرزوی تندرستی و سلامت برای همه شما همشهریان عزیز.

حبیب عفری مفرد سرپرست فرمانداری شهرستان هویزه
چهارشنبه ۳/اردیبهشت/۱۳۹۹

۸