جلسه برنامه ریزی ستاد بزرگداشت هفته دفاع مقدس شهرستان هویزه تشکیل شد

جلسه برنامه ریزی ستاد بزرگداشت هفته دفاع مقدس شهرستان هویزه تشکیل شد

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان هویزه;

جلسه برنامه ریزی ستاد بزرگداشت هفته دفاع مقدس به ریاست دکتر عفری مفرد سرپرست فرمانداری شهرستان هویزه و با حضور حجت الاسلام ساعدی مدیر حوزه علمیه و امام جمعه موقت شهرستان, سرهنگ مراونه فرماندهی نیروی انتظامی شهرستان,نوروزی دادستان دادسرای عمومی انقلاب ، سروان سواری  جانشین فرماندهی ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان هویزه وسایر روسای دستگاههای اجرائی در محل دفتر فرماندار هویزه تشکیل شد.

 

 

دکتر عفری مفرد سرپرست فرمانداری شهرستان هویزه در این جلسه با آرزوی سلامتی برای مقام معظم رهبری(مدظله العالی) و گرامیداشت یاد و خاطره شهدا و ایثارگران هشت سال دفاع مقدس وعرض خوش آمدگویی به حاضرین گفت: امروز اگر می بینیم این انقلاب به دنیا صادر شده به خاطر ایثار و فداکاری مردم در طول هشت سال جنگ تحمیلی و حضورشان در تمام صحنه های انقلاب است، امروز با گذشت ۴۰ سال از پیروزی انقلاب اسلامی با توطئه ها و فتنه های دشمنان، این انقلاب با همان ارزشها پا برجاست.

 

وی تصریح کرد: امروز جمهوری اسلامی ایران به برکت این انقلاب و رشادت‌های دوران دفاع مقدس به عنوان یک قدرت بازدارنده در منطقه است وبحمدلله دشمنان نمی‌توانند خودسرانه وبدون در نظر گرفتن موقعیت جمهوری اسلامی ایران در منطقه  تصمیم بگیرند.

 

ریئس ستاد هماهنگی هفته دفاع مقدس شهرستان هویزه عنوان کرد:  ما هرچه داریم از دفاع مقدس و فرهنگ ناب ایثار و شهادت  است که یکی از دستاوردهای مهم انقلاب اسلامی و امام خمینی (ره) می باشد.

 

وی با تأکید بر انتقال فرهنگ و تفکر ایثار و شهادت به نسل جدید گفت: نسل جدید این آینده سازان کشور باید بدانند که این موفقیت ها و پیشرفت هایی  که در زمینه های هسته ای، علمی، اقتصادی و نظامی بوجود آمده است مرهون ایثارگری های چه کسانی بوده است.

 

وی در ادامه خواستار جهت گیری برنامه های هفته دفاع مقدس در شهرستان شد و  بر لزوم اجرای موفق برنامه ها توسط اعضای ستاد و خود مردم، انتقال فرهنگ ایثار و شهادت به نسل جدید، تجلیل از ایثارگران و تبیین نقش بانوان در دوران جنگ تحمیلی تاکید نمود.

 

در ادامه این جلسه مسئولین ادارات برنامه های پیشنهادی خود در هفته دفاع مقدس را مطرح و راهکارهای لازم را درخصوص اجرای هر چه بهتر این برنامه ها بیان نمودند.

 

روابط عمومی فرمانداری شهرستان هویزه

 

 

۱۸۰