جلسه سران عشایرو معتمدین با رئیس قرارگاه مقابله با کرونا ویروس شهرستان هویزه برگزار شد

جلسه سران عشایرو معتمدین با رئیس قرارگاه مقابله با کرونا ویروس شهرستان هویزه برگزار شد

جلسه سران عشایر و معتمدین با دکتر حبیب عفری مفرد سرپرست فرمانداری و رئیس قرارگاه مقابله با کرونا ویروس شهرستان، امروز سه شنبه ۳۰‌ اردیبهشت در سالن اجتماعات فرمانداری تشکیل شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان هویزه:
🔸جلسه سران عشایر ،معتمدین با رئیس قرارگاه مقابله با کرونا ویروس شهرستان که با حضور سادات ، شیوخ معزز و معتمدین شهرستان صورت گرفت با هدف فرهنگ سازی و رعایت فاصله گذاری اجتماعی تشکیل گردید.

🔸در این جلسه دکتر حبیب عفری مفرد ضمن خوش آمد گویی وآرزوی قبولی طاعات و عبادات حضار، به نظرات سادات و شیوخ محترم استماع و در آخر بعد از بحث و تبادل نظر فراوان با این بزرگواران بیانیه ایی واحد صادر گردید.

🔸در این بیانیه آمده است که جهت حفظ سلامتی مردم عزیز و گرانقدر شهرستان هویزه ودر جهت مقابله جدی با ویروس منحوس کرونا اقدامات زیر صورت گیرد

🔴 اول – تعطیلی بازار از روز پنج شنبه هفته جاری تا اواخر روز دوشنبه هفته بعد صورت خواهد گرفت که انتظار می رود مردم عزیز مایحتاج خود را در قبل از این مهلت تعیین شده تهیه و کسبه واصناف محترم نسبت به این دستور پایبند باشند.

🔴 دوم- مردم عزیز شهرستان از هرگونه تجمع و تردد در اماکن عمومی ،آرامستان ها ،زیارتگاهها پرهیز کنند

🔴 سوم- استماع به سخنان مقام معظم رهبری (عظم ظله) باتوجه به لغو راهپیمایی روز قدس صورت خواهد گرفت

🔴 چهارم-‌نماز عید سعید فطر در هیچ مسجد وحسینیه ایی برگزار نخواهد شد.

🔴 در آخر کلیه سادات معتمدین وشیوخ حاضر ضمن عرض خسته نباشید و خداقوت به اعضای قرارگاه مقابله با کرونا ویروس شهرستان ، همراهی مردم گرانقدر شهرستان با تصمیمات این قرارگاه جهت حفظ جان خود و دیگر شهروندان را خواستار شدند

۴۷