جلسه شورای آموزش و پرورش برگزار شد

جلسه شورای آموزش و پرورش برگزار شد

جلسه شورای آموزش و پرورش امروز ۲۹ اریبهشت ماه به ریاست دکتر حبیب عفری مفرد سرپرست فرمانداری در محل سالن جلسات آن فرمانداری برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان هویزه:
🔸دکتر حبیب عفری مفرد سرپرست فرمانداری ضمن خوش آمد گویی و آرزوی قبولی طاعات وعبادات اعضای حاضر در این جلسه گفت:‌ طبق ابلاغ تصمیمات ستاد مقابله با کرونا ویروس استان بنا شد امتحانات پایه های تحصیلی نهم و دورازدهم به صورت حضوری برگزار شود بی شک این تصمیم اتخاذ تمهیداتی جهت پیشگیری از ابتلاء دانش آموزان به ویروس منحوس را می طلبد که باید با دقت وحساسیت هر چه بیشتر محیطی امن وعاری از هر گونه آلودگی در حوزه های امتحانی مهیا شود.

🔸 وی افزود: متولیان امر در گام اول کلیه حوزه های امتحانی تعیین شده را گندزدایی و در هر کدام از حوزه ها بروشور دستورات بهداشتی تهیه ودر اختیار دانش آموزان قرار بدهند واز این طریق خود دانش آموز با مطالعه این بروشور در پیشگیری از ابتلاء و رعایت اصول بهداشتی سهیم خواهد شد.

🔸نماینده عالی دولت در شهرستان افزود:
سامانه شاد فعالیت خود را ادامه خواهد داد ضمن اینکه دانش آموزان از این بعد این شرایط برای آنها مهیا خواهد بود که بصورت اختیاری در مدرسه حاضر شوند وتوسط معلمان محترم نسبت به رفع اشکال درس مورد نظرشان اقدام کنند

🔸دکتر عفری در آخر افزود: آموزش و پرورش این شرایط را ایجاد کرده و نسبت به ثبت نام دانش آموزان عزیز پایه های متوسطه اول و دوم هم اقدام خواهد کرد.

۳۲