حضور نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی در شهر رفیع و روستاهای بخش مرکزی

[۱۹:۵۶, ۱۳۹۹/۸/۲۹] ؛

به مناسبت ۱۰ آذر، سالروز آزادسازی شهر رفیع

ادای احترام نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی به مقام شامخ شهدای این شهر


دکتر قاسم ساعدی نماینده مردم دشت آزادگان و هویزه، فرماندار هویزه و سایر مسئولین با حضور در مزار شهداء شهر رفیع از توابع شهرستان هویزه، ضمن قرائت فاتحه به مقام شامخ شهدای این شهرستان ادای احترام کردند.
[۲۰:۰۲, ۱۳۹۹/۸/۲۹]  در راستای رفع مشکلات شهر رفیع صورت گرفت؛

نشست نماینده مردم دشت آزادگان و هویزه با مسئولین شهر رفیع

جلسه رفع مشکلات شهر رفیع امروز پنج شنبه ۲۹ آبان ۹۹، با حضور دکتر قاسم ساعدی نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی، فرماندار هویزه، بخشدارنیسان، رئیس آبفا شهرستان و اعضای شورای شهر و شهردار شهر رفیع در این شهر برگزار گردید.

شایان ذکر است، در این جلسه تصمیمات خوبی اتخاذ گردید که متعاقبآ ارسال خواهد شد.
[۲۰:۰۷, ۱۳۹۹/۸/۲۹] ؛

بازدید نماینده مردم دشت آزادگان و هویزه از پروژهای شهر رفیع

دکتر قاسم ساعدی نماینده مردم دشت آزادگان و هویزه در مجلس شورای اسلامی به همراه فرماندار هویزه و سایر مسئولین از پروژه عمرانی ورزشی ( چمن مصنوعی) شهر رفیع بازدید و بر نامگذاری این پروژه به نام مقدس شهداء تاکید کرد.
[۲۰:۳۶, ۱۳۹۹/۸/۲۹] پنج شنبه ۲۹ آبان ۹۹

بازدید نماینده مردم دشت آزادگان و هویزه از پروژه های عمرانی شهر رفیع

دکتر قاسم ساعدی نماینده مردم دشت آزادگان و هویزه در مجلس شورای اسلامی به همراه فرماندار هویزه و سایر مسئولین از پروژه پارک ساحلی و خدمات موتوری و تجهیزات روشنایی این پارک بازدید و در جریان وضعیت آنها قرار گرفت.
[۲۰:۴۲, ۱۳۹۹/۸/۲۹] پنج شنبه ۲۹ آبان ۹۹

بازدید نماینده مردم دشت آزادگان و هویزه از روستای یزد نو

دکتر قاسم ساعدی نماینده مردم دشت آزادگان و هویزه در مجلس شورای اسلامی به همراه فرماندار هویزه و سایر مسئولین از روستای یزد نو از توابع شهرستان هویزه بازدید و بر تسریع در آغاز پروژه آسفالت این روستا تاکید کرد
[۲۰:۴۷, ۱۳۹۹/۸/۲۹]  پنج شنبه ۲۹ آبان ۹۹

نشست صمیمانه نماینده مردم دشت آزادگان و هویزه با اهالی روستای بعینیه

دکتر قاسم ساعدی نماینده مردم دشت آزادگان و هویزه در مجلس شورای اسلامی به همراه فرماندار هویزه و سایر مسئولین بعد از بازدید از روستای بعینیه و تاکید بر تسریع در آغاز پروژه آسفالت، بصورت صمیمانه با اهالی این روستا دیدار و گفتگو کرد
[۲۱:۰۰, ۱۳۹۹/۸/۲۹]  پنج شنبه ۲۹ آبان ۹۹

 

حضور نماینده مردم دشت آزادگان و هویزه در روستای عتابیه شمالی

دکتر قاسم ساعدی نماینده مردم دشت آزادگان و هویزه در مجلس شورای اسلامی به همراه فرماندار هویزه و سایر مسئولین از روستای عتابیه شمالی از توابع بخش مرکزی شهرستان هویزه بازدید و بر تسریع در آغاز پروژه آسفالت این روستا تاکید کرد

شایان ذکر است، باتوجه به اینکه مردم این روستا خواستار احداث مدرسه شدند، نماینده مردم دشت آزادگان و هویزه قول مساعد جهت پیگیری و احداث مدرسه در روستای فوق الذکر را دادند.
[۲۲:۲۱, ۱۳۹۹/۸/۲۹] پنج شنبه ۲۹ آبان ۹۹

هم اکنون

نشست صمیمانه نماینده مردم دشت آزادگان و هویزه با اهالی شهر رفیع

دکتر قاسم ساعدی نماینده مردم دشت آزادگان و هویزه در مجلس شورای اسلامی به همراه فرماندار هویزه و سایر مسئولین بصورت صمیمانه با جمعی از اهالی شهر رفیع از توابع شهرستان هویزه دیدار و گفتگو کرد.

۴۳